На головну

11.11.2015 - 19:58

Корбин впав перед монархом на коліна

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Голову лейбористів, Джеремі Корбина, довготривалого республіканця (що виступає за скасування монархії) було приведено до присяги через прийняття його до Таємної Ради на церемонії у Букінгемському палаці.

Джерело у лейбористіській партії повідомило щоденникові Індепендент, що Джеремі Корбин падав на колінце та цілував руку королеви.

Це є надзвичайною новиною у британському політикумі та демонструє надзвичайний рівень лицеміря лідера лейбористської партії, який, за його ж словами, все своє життя віддав республіканському рухові, який кладе собі за мету скасування монархії та звільнення британського суспільства від цього рабства.

Раніше пан Корбин казав, що не мав намірів клякати на коліно перед монархом і також скаржився, що члени Таємної Ради отримують особливу увагу у Палаті Громад, де також мають можливість перестрибувати у черзі за виступами.

Проте, зараз вже стає зрозумілим рівень лицемірства лідера лейбористської партії та кладе велике питання про довіру до нього британських виборців у майбутньому.

Читайте більше про Таємну раду.

Корбин відхилив можливість стати членом Таємної Ради


джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/