На головну

П'ятниця, 13.11.2015 - 02:40

Зростає тиск на Національну Службу Здоров'я

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Останні дані показують, що NHS не справляється зі своїми цілями і все більша кількість пацієнтів на довше залишаються у лікарнях.

Дані від Національної Служби Здоров'я Англії показують, що у вересні цього року служба не змогла вилікувати та відпустити до дому заплановану мінімальну кількість пацієнтів у відділах швидкої допомоги (A&E).

Також, знизилась продуктивність у лікуванні ракових захворювань, у діагностиці та строках прибуття швидких на місця викликів.

Ще гіршим є те, що лікарням не вдавалось вчасно відправляти до дому виписаних пацієнтів.

Запис, який було зроблено в останній четвер вересня цього року, показав, що понад 5 тисяч пацієнтів у Англії все ще займали ліжка попри те, що їх вже можна було виписати та відрядити до дому.

Ці дані є найгіршими відколи їх почали вести, тобто від 2010 року. Кількість затримок зростає, головним чином через проблеми у службах соціального догляду, серед яких такі, як домашня допомога пацієнтам.

В інших частинах СК, NHS також пропускає свої цілі разом з чотиригодинними затримками у відділах швидкої. Найкращі результати спостерігаються у Шотландії.

Практично по кожному критерію NHS Англії показує найгірші результати, які на даний час є набагато гіршими ніж у минулому році і навіть попри те, що надворі порівняно тепла погода, яка стримує збільшення напливу пацієнтів.

Також варто сказати, що зараз тиск у Національній Службі Здоров'я Англії поширюється також і на інші сфери. Лікарям все важче виписувати пацієнтів через те, що служби догляду за ними на місцях часто є просто недоступними.

Також зростають черги в очікуванні результатів діагностики, а ключові цілі у лікуванні ракових захворювань відстають все більше та більше. Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-34790100