На головну

Субота, 14.11.2015 - 12:30

Корбин скасував промову через паризькі атаки

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Терористичні напади у Парижі спонукали голову лейбористської партії, Джеремі Корбина, скасувати свою промову, у якій він мав намір захистити лідерство лейбористської партії на регіональній партійній конференції у графстві Гертфордшиа.

У цій промові він також мав намір вести мову про економіку, політику та закордонні справи і також про те, що він не має жодної потреби отримувати уроки патріотизму від консерваторів.

Дана промова була запланована після того, як число членів Палати Громад від лейбористської партії виступили з критикою лідерських здібностей пана Корбина, як лідера партії.

У жовтні цього року 21 член Палати Громад від лейбористської партії підвели чинне лідерство партії через утримання від голосування за фіскальні правила уряду, які зобов'язують уряд знизити до нуля державний борг СК упродовж наступних трьох років та забезпечити профіцит бюджету у 2019 - 2020 роках.

Пана Корбина також було різко розкритиковано за те, що він заявив, що якщо буде Прем'єр-міністром Британії, то при жодних обставинах не буде вдаватись до використання британської ядерної зброї. Опонент Корбина, Дейвид Кемерон, сказав, що анти-ядерні коментарі Корбина вказують на те, що лейбористам не можна довіряти у питаннях національної безпеки.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-34819130

Подібні статті: