На головну

Субота, 14.11.2015 - 14:26

Ливинстон: Медіа магнати зроблять все аби зганьбити Корбина

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Колишній мер Лондона, Кен Ливинстон стверджує, що власники видань Дейлі Мейл, Телеґраф, Сан і Таймс зроблять все, аби лідер лейбористів, Джеремі Корбин, не став Прем'єр-міністром Сполученого Королівства, бо вони налякані, що він зробить так, аби їм було якомога важче уникати сплати податків.

Пан Ливинстон описав власника Дейлі Мейл, лорда Ротермере (Rothermere), власників Телеграф - братів Барклей та власника Сан і Таймс - Руперта Мардока, як "податкових хутрунів".

Коли його запитали, чи він хвилюється за загрозу для Корбина з середини лейбористської партії, він сказав: "Скривджування іміджу Джеремі є точнісінько таким, яким було скривджування іміджу Тоні Бена у 1980 роках. Ключовим пунктом у цьому всьому не є скривджування Корбина окремими членами парламенту, а саме той факт, що ці чотири мільярдери володіють трьома чвертками всіх газет, які читають британці. Вони зроблять все можливе, аби запобігти обранню лейбористського прем'єр-міністра, який може змусити їх платити всі податки, які їм належить платити. Вони всі є податковими спритниками.".

Раніше пан Корбин заявляв, що має намір піднести податкові ставки на багатіїв та максимально унеможливити уникання сплати корпоративного податку.

Лорд Ротермер має статус нон-дома, що означає, що він уникає сплату податків з тих прибутків, які він заробляє за кордоном. Руперт Мардок є громадянином Сполучених Штатів, а брати Барклей не є мешканцями СК попри те, що мають у Британії дуже багато комерційних інтересів.

Від того, часу, коли пан Корбин став лідером лейбористів, Мейл (Дейлі Мейл), Сан, Таймс і Телеґраф практично постійно пишуть негативні статті про Джеремі Корбина та намагаються критикувати його практично зі всіх боків. Подібні статті:
джерело: http://www.theguardian.com