На головну

Неділя, 15.11.2015 - 14:45

У Wandsworth зґвалтовано тринадцятирічну дівчину

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Тринадцятирічну дівчинку було зґвалтовано у районі Уондзуорз, коли вона йшла до дому через парк.

Дівчина йшла до дому уздовж вулиці Уест Драйв, що у районі Уондзуорз, у південному Лондоні біля сьомої години вечора у минулий четвер.

Чоловік заступив їй дорогу, схопив за руку та затягнув у кущі парку, який розташований біля станції Тутин Бек Комон (Tooting Bec Common).

Нападника описують, як білого чоловіка, якому приблизно 20 років, тіло тендітне, ріст приблизно 180 см, чисто підголений з темними очима. На ньому був спортивний костюм з трьома білими смугами по боках, чорні кеди та чорний бавовняний кашкет.

Детектив з команди з розслідування сексуальних злочинів, Кіф Уорд, каже: "Це був жахливий напад на дитину, яку цей чоловік силоміць затягнув у хащі та зґвалтував. Жертва не змогла надати детального опису обличчя свого нападника і ми дуже хочемо впіймати його до того. як він вчинить ще один злочин. У даному парку буде збільшено кількість поліціянтів та розширено патрулювання.".

Якщо ви маєте будь-яку інформацію щодо цього випадку або до будь-якого іншого випадку у районі Уондзуорз, будь ласка зателефонуйте у Частину з розслідувань сексуальних злочинів за телефоном 020 8721 4106 або телефонуйте на номер зупинки злочинців, на 0800 555 111, або просто телефонуйте на 999.


джерело: http://www.independent.co.uk/

Подібні статті: