На головну

Вівторок, 17.11.2015 - 11:39

На територію СК насувається буревій Барней

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Вітри швидкістю до 130 км на годину очікуються у окремих районах Сполученого Королівства, які принесе буревій на ім'я Барней.

Метеорологічне Бюро (Met Office) видало жовте попередження для Уельсу та для південних, центральних та східних районів Англії, на вівторок після полудня.

Синоптики також попереджають про дощі, особливо у північно-західній Англії та в Уельсі.

Сильні дощі та зливи вже спричинили чимало пошкоджень в Уельсі, Камбрії та на північному сході Англії, після того, як тамтешні річки повиходили зі своїх берегів.

Буревій Барней йде за буревієм Ебіґейл, який на минулому тижні спричинив дуже великі незручності та порушення нормального життя у Шотландії та на півночі Англії.

У середу також передбачають сильні пориви вітру на території Шотландії, де ці пориви сягатимуть швидкості до 100 км на годину.

Буревй Барней є другим після Ебіґейл, який вважається настільки сильним, що Метеорологічне Бюро вирішило дати йому ім'я за прикладом американців. Бюро на своєму сайті виклало прохання про можливі назви цих буревіїв і відвідувачі сайту найбільше зійшлися на іменах Барней та Ебіґейл.

Буревій Барней має залишити територію СК десь у кінці цього тижня. Подібні статті:

Арвен забрав три життя Арвен забрав три життя29.11.2021
На вихідні до Британії завітає буревій Браян

Буревій Ophelia вже забрав три життя

На Англію насувається буревій Aileen

Над південним сходом Англії зафіксували понад 120'000 блискавок
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-34834799