На головну

Вівторок, 17.11.2015 - 21:01

Кемерон шукатиме дозволу парламенту на авіаудари в Сирії

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Прем'єр-міністр Сполученого Королівства, Дейвид Кемерон, шукатиме підтримки членів Палати Громад у проведенні повітряних ударів по позиціях Ісламської Держави на території Сирії.

У вівторок він пообіцяв, що розробить "цілковиту стратегію" знищення Ісламської Держави. Він також каже, що після паризьких терактів, він матиме набагато більшу підтримку парламентарів щодо дозволу парламенту для нанесення повітряних ударів на території Сирії.

Даунин Стріт (уряд) каже, що він подасть звернення до Палати Громад тільки тоді, коли відчуватиме, що має достатньо голосів.

Міністри, до кінця цього місяця, мають накреслити плани нанесення повітряних ударів по об'єктах Ісламської Держави, що означає, що перші повітряні удари, у випадку запевнення парламенту, можуть початись ще до Різдва.

У своєму виступі у Палаті Громад, після завершення зустрічі великої двадцятки (G20), пан Кемерон сказав, що члени парламенту мають запитати себе, чи ми насправді робимо все, що можемо зробити і все, що маємо зробити, для подолання загрози ІД, яка зростає з кожним днем.

Він та його міністри називають "абсурдом" ситуацію, коли Британія наносить повітряні удари по Ісламській Державі на території Іраку, але не робить цього на території Сирії.

Проте, він каже, що розуміє занепокоєння членів Палати Громад щодо бомбування Сирії і каже, що відповіді щодо цих занепокоєнь мають бути знайдені.

Сьогодні колишній мер Лондона, Кен Ливинстон, у інтерв'ю БіБіСі Радіо 4 сказав, що на території Британії на даний час немає терактів саме тому, що вона не приймає участі у бомбуванні ІД у Сирії. Він також підтримав ідею Джеремі Корбина, який закликає до того, аби Британія чинила повітряні удари по ІД тільки після того, як це матиме підтримку ООН та світової спільноти.


джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk

Подібні статті: