На головну

Четвер, 19.11.2015 - 20:58

СК відправить в Україну намети та теплий одяг

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Намети та теплий одяг буде відправлено до українського війська, яке продовжує протистояння проросійським сепаратистам.

Про це повідомив секретар з оборони, Майкл Фелон, який каже, що 170 великих наметів та 600 наборів одягу вартістю 971 тисяча фунтів, що включає в себе також витрати на транспортування.

У письмовій заяві парламентові пан Фелон каже, що від серпня цього року на сході України спостерігається зниження вогню. Проте, відсутність політичного рішення цієї кризи означає, що українські військові мають залишатись на своїх позиціях.

За словами пана Фелона, приблизно 8 тисяч людей загинуло у боях між українськими силами та сепаратистами і сепаратисти продовжують отримувати допомогу з Росії.

Він також каже, що уряд СК залишається "прихильником підтримки українського суверенітету".

Він зокрема каже, що: "Наш дарунок нелетального устаткування призначений для запобігання подальшим смертям українських військових та допоможе їх протистоянню на землі.".

Сполучене Королівство вже раніше надало допомогу Україні на суму 850 тисяч фунтів на набори першої допомоги, спальні мішки та окуляри нічного бачення, як задоволення прохання України про допомогу.

Британські військові також навчають українську армію.

Про цей дарунок було заявлено під час хвилини департаменту збройних сил СК. Якщо упродовж 14 днів жодний чи жодна з членів парламенту не висловить заперечення, доставка буде забезпечена упродовж кількох наступних тижнів.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-34870246

Подібні статті: