На головну

П'ятниця, 20.11.2015 - 14:24

Поліція Лондона вибачилась за брехню

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Столична Поліція (Metropolitan Police) цілковито вибачилась перед сімома жінками, котрі мали тривалі стосунки з чоловіками, чиї імена були фальшивими.

Скотленд Ярд визнав той факт, що цих жінок було введено в оману.

Помічник Комісара Столичної Поліції, Мартин Г'юит, сказав, що абсолютно визнає той факт, що стосунки цих жінок з таємними агентами поліції взагалі не мали мати місце.

Він також застеріг, що у майбутньому будь-який офіцер, таємний чи відвертий, якщо матиме сексуальні стосунки з особою, на яку їх було націлено, ризикує постати перед кримінальним переслідуванням, навіть якщо вони вважають, що це є питанням життя та смерті.

Публічне вибачення поліції та компенсація цим жінкам за сексуальні стосунки з таємними офіцерами поліції були визнані всіма сімома жінками.

У своїй заяві, жінки сказали. що "ніколи нікому не бажають пережити те, що пережили вони самі".

Сума компенсації, яку отримали ці жінки не оприлюднюється.

Дане вибачення та компенсації стосуються офіцерів Столичної Поліції, котрі таємно працювали на Особливий Демонстраційний Підрозділ (Special Demonstration Squad), який є частиною Столичної Поліції і також окремі з них працювали на Національну Частину Розвідки Підтримки Громадського Порядку (National Public Order Intelligence Unit). Обидва підрозділи використовували своїх офіцерів, як таємних агентів у довготривалих операціях. Ці офіцери проникали і ставали членами різних радикальних груп та радикальних політичних організації з метою інформування про те, що відбувається у середині цих груп. До числа організацій належать такі, як різні групи з захисту довкілля, анархісти та групи захисту прав тварин. Багато з цих таємних агентів одночасно мали сексуальні стосунки з кількома жінками, котрі часто були членами вище зазначених груп чи організацій. Метою таких стосунків, перш за все, було завоювання довіри до себе, витягування інформації та виявлення потенційних загроз. Офіцери звичайно ж використовували чужі імена та прізвища, які, як правило, брались з реєстру померлих малюків. У кожному випадку, після завершення операцій, ці офіцери просто зникали назавжди і кидали своїх коханок у вічному пошуку правди, часом все своє життя.

Жінки кажуть, що дуже задоволені тим, що їм вдалося виграти чотирирічні баталії проти Столичної Поліції у різних судових установах. Одна з них зокрема каже, що: "Ми всі разом працювали у цій жахливій та дуже приватній справі для того, аби викрити системні зловживання офіцерів поліції та їх керівників.".

Дані операції тривали упродовж 25 років до 2008 року, після чого Особливий Демонстраційний Розділ було розформовано.

Найдовший з подібних стосунків тривав понад дев'ять років.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-34875197

Подібні статті:

За подібну ямку місцева рада у Англії заплатила £1.8 млн