На головну

Четвер, 26.11.2015 - 20:25

Осінній перегляд витрат та звернення до парламенту

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Фінансові фахівці Британії детально вивчають Осінній Перегляд Витрат канцлера, Джорджа Озборна, у якому, мабуть найголовнішим є його поразка у питанні податкового субсидіювання (Tax Credits) населення Британії.

Раніше, на липневому перегляді бюджету, пан Озборн, спочатку запропонував повне скасування, а пізніше приблизно п'ятдесятивідсоткове скорочення податкових субсидії, які виплачуються особам, котрі працюють та отримують надто низьку зарплату.

Податкові субсидії наступного разу мають переглядатись у 2018 році.

Питання податкових субсидій потрапило під дуже велику опозицію британського суспільства і мабуть саме тому у минулому місяці Палата Лордів відхилила пропозицію канцлера щодо скорочення цієї допомоги і, в кінці кінців, пан Озборн вирішив це питання залишити без жодних змін, про що повідомив на цьому щорічному осінньому зверненні до Палати Громад з приводу перегляду бюджетних витрат.

Проте, на британське суспільство все ще чекають в загальному 20 мільярдів скорочень бюджетних витрат, які мають знайти незахищені урядові відділи. Окрім цього на британців також чекає скорочення витрат на соціальний захист у розмірі 12 мільярдів фунтів.

Тіньовий канцлер, Джон МекДонел, який показав панові Озборну червону книжечку колишнього китайського лідера Мао Дзудуна, сказав, що відступ Озборна щодо податкових субсидій є перемогою лейбористів.

У цьому перегляді бюджетних витрат, серед скорочень на соціальні витрати є такі, як подальші обмеження урядової допомоги у житловому забезпеченні.

Місцевим радам дозволено підіймання податку місцевих рад (Council Tax) максимум на 2%. Котрі з цих рад скористаються цією можливістю, сказати важко, але враховуючи рівень централізації британського суспільства, скористаються мабуть всі ради, від'як фінансуються вони головним чином не своїми людьми, а центральним урядом Британії.

Попри великі суперечки, бюджет поліції та правоохоронних органів залишається захищеним від скорочень.

Власники житла, котрі купляють його для того аби здавати (buy-to-let), а також і ті, що купляють додаткове житло (second home), будуть змушені платити більший податок з купівлі помешкань.

Мінімальна державна пенсія, від наступного року зростає на £3.35 до £119.30 на тиждень.

Скасовується звільнення від оподаткування догляду за дітьми для тих осіб, котрі заробляють понад 100 тисяч фунтів за рік.

Національна Служба Здоров'я (NHS) має зекономити додаткових 22 мільярди фунтів.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-34928638

Подібні статті:

БЮДЖЕТ 2018

БЮДЖЕТ 2017