На головну

Четвер, 26.11.2015 - 20:58

Чиста міграція у СК знову на рекордному рівні

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
За даними Бюро Національної Статистики Сполученого Королівства (ONS), чиста річна міграція до Великої Британії за 12 місяців до червня цього року знову досягла рекордного рівня та склала 336 тисяч людей.

Це число є різницею між тими, хто в'їхав у СК та тими, хто покинув СК. Це число також показує, що число тих, що в'їхали на територію СК було на 82 тисячі більшим ніж за той самий період роком раніше.

За даними ONS найбільше людей в'їхали на територію СК з метою працевлаштування та навчання.

Уряд, все одно, продовжує заявляти, що має намір змінити чисту міграцію у СК з сотень тисяч до десятків тисяч на рік. Про це, центральний уряд заявляє вже понад 6 років, але щороку міграція б'є нові рекорди. Ті, хто розуміють Британію, добре розуміють, що міграція для корінних британців є просто наркотичною залежністю або хронічною хворобою, тобто завжди була, є і буде.

Чиста міграція громадян ЄС є більшою на 42 тисячі до 180 тисяч за 12 місяців.

Чиста міграція громадян з поза меж ЄС є більшою на 36 тисяч до 201 тисяч

Загалом 294 тисячі чистих мігрантів приїхали до СК з метою працевлаштування, дві третини з яких, вже мали замовлену працю.

Загалом до СК приїхало 50 тисяч румунів та болгар, що означає збільшення на 19 тисяч за 12 місяців до червня цього року.

Румунці зараз перейшли поляків та вийшли на вершину країн, чиї громадяни складають найбільшу міграцію до Сполученого Королівства. Їх кількість на даний час складає 6% від всіх мігрантів на території СК.

Дуже важливо розуміти, що ці дані є офіційними. Але ще є значна нелегальна міграція у СК (головним чином з Франції), яка за останніми неофіційними даними також зростає. Згідно з БіБіСі, центри керування організованими групами, які займаються перекиданням людей між Францією та Британією, розташовані саме у Лондоні.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-34931725

Подібні статті: