На головну

Вівторок, 01.12.2015 - 12:35

У консерваторів панує культура знущань

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Група лідерів консервативної партії Сполученого Королівства проведе засідання з приводу поширення культури моральних знущань та забіяцтва у внутрішніх колах партії, через які один з молодих активістів партії забрав власне життя.

Через цей скандал під час вихідних міністр Кабінету Міністрів, Ґрент Шепс, подав у відставку. Цей скандал також збільшує тиск на головного керівника партії - Лорда Фелдмена.

Керівництво Торі через цей випадок вирішило відчинити розслідування з приводу культури залякувань та надмірних психологічних знущань, котрі мають місце серед представників лідерства партії. Після тривалих дискусій лідери партії зійшлись на тім, що передавати розслідування в руки самих членів партії не дасть належного результату і тому було вирішено долучити незалежну приватну адвокатську фірму, яка вестиме розслідування.

Скарги на надмірний психологічний тиск та інші подібні знущання над молодшими партійними активістами надходили на пана Марк Кларк, який виконував роль керівника передвиборчої кампанії консервативної партії перед останніми парламентськими виборами. Повідомляють, що під час цієї кампанії пан Кларк чинив надмірний тиск на активістів, через що один з них забрав власне життя. Сам пан Кларк відкидає будь-які звинувачення у свій бік.

Для проведення розслідування буде долучено адвокатську фірму Клифорд Ченс (Clifford Chance), яка займатиметься аналізом фактів та надаватиме свої рекомендації керівництву партії щодо подальших дисциплінарних дій над тими, що перебувають під вогнем скарг.

Щодо самого Лорда Фелдмена, то багато вважають, що напади на нього не мають основи. Разом з цим, виглядає так, що для Дейвида Кемерона буде надзвичайно важко чинити тиск на Лорда Фелдмена, від'як останній є давнім другом та тенісним партнером колеги Кемерона, пана Мей Бола (May Ball).


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-34960811

Подібні статті: