На головну

Вівторок, 01.12.2015 - 13:05

Різниця між півднем та північчю у школах продовжує зростати

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Головний британський наглядовий орган за освітою, Офстед, у своєму останньому звіті стверджує, що поділ між півднем та північчю у середніх школах Англії продовжує зростати.

Ofsted нещодавно видав рапорт про дотримання стандартів в освіті Англії, у якому йдеться про те, що приблизно третина середніх шкіл у північній та середній Англії є недостатньо якісними.

Шеф Офстеду, Сер Майкл Уилшоу, каже, що урядові необхідно зосереджувати більше уваги на ті регіони, де надто багато шкіл, як він сам каже, "надто кволі та незадовільні". Він також попереджає про те, що у північних та середніх регіонах Англії результати досягнень у середніх школах стають все гіршими та гіршими. За його словами найгірші результати показують школи у таких містах та місцевостях, як Barnsley, Blackpool, Bradford, Derbyshire, Doncaster, Hartlepool, Knowsley, Liverpool, Middlesbrough, Oldham, Salford, St Helens та Stoke-on-Trent.

Секретарка Освіти, пані Никі Морґан, каже, що уряд намагається робити більше для того, аби, за її словами "покращити кишеньки недовиконання".

Звіт Офстеду також висвітлює занепокоєння про те, що результати вказують на все більшу відмінність між південними та північними регіонами Англії. Результати тестів та екзаменів загальної освіти GCSE є найсильнішими у Лондоні та на південному сході Англії і набагато гіршими у частинах півночі та середньої Англії.

Сер Уилшоу каже, що це дуже велика проблема і каже, що "... ми не хочемо бачити північно-південний поділ між дітьми, який стає помітним вже у віці 11 років". Він також звертає увагу на те, що понад 400 тисяч учнів у північній та середній Англії відвідують школи, які є "просто незадовільними". Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/education-34964522