На головну

Вівторок, 01.12.2015 - 14:14

Державна пенсія у Британії надто бідна

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
За даними звіту Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), державна пенсія у Сполученому Королівстві є однією з найменш щедрих у світі.

За даними організації тільки дві країни у світі платять пристойну пенсію. Ними є Чилі та Мексика.

Помірно пристойні державні пенсії отримують також люди у Туреччині, Росії та Греції.

Варто зазначити, що рівень державних пенсій порівнювався з рівнем зарплати, яку отримували люди, коли вони працювали.

Звіт організації каже, що ті британці, які отримували середню зарплату, зараз отримують пенсію у розмірі 38.3 % від тієї зарплати.

З тридцяти чотирьох країн, котрі є членами організації, тридцять одна країна має набагато щиріші державні пенсії ніж Сполучене Королівство.

За словами голови пенсійної політики у доброчинній організації Гарґрівз Ленсдаун, пана Тома МекФейла, ці цифри є надзвичайним соромом для британських політиків, які є вже 25 років відповідальними за державне пенсійне забезпечення.

Він також каже, що розмір державних пенсій повільно зменшується вже упродовж багатьох років. Пенсія дещо покращується для тих, хто отримує пенсію, яка є нижче середньої.

Основна державна пенсія у СК на даний час складає 115.95 фунтів на тиждень і від квітня наступного року зросте до 119.30 фунтів, що означає збільшення тільки на 2.5%.

Також з квітня наступного року, якщо люди матимуть принаймні 35 років виплачування Національної Страхівки (National Insurance Contributions (NIC)), вони зможуть отримувати пенсію у розмірі 155.65 фунтів на тиждень.

Тут також варто зазначити, що якщо взяти до уваги приватне пенсійне забезпечення, то тоді Британія виглядає набагато краще.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-34975171

Подібні статті: