На головну

П'ятниця, 04.12.2015 - 15:40

Лейбористи виграли перші проміжні вибори

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Член від лейбористської партії Сполученого Королівства у четвер отримав перемогу на проміжних виборах до Палати Громад від округу Олдем Уест і Ройтон (Oldham West & Royton).

Лідер лейбористів Джеремі Корбин каже, що перемога лейбористів на цих проміжних виборах вказує на міць партії та є реакцією британців на соціальні скорочення Торі.

Його кандидат, Джим МекМегон, забезпечив собі перевагу у 10'772 голоси виборців у порівнянні з кандидатом від партії Юкип (UKIP), Джоном Биклей, який вийшов другим у перегонах.

Загалом, лейборист МекМегон взяв 62% голосів, що є вищим відсотком ніж той, що був на цьому окрузі під час останніх парламентських виборів до Палати Громад, які мали місце у травні цього року.

Дані проміжні вибори було призначено після того, як помер член Палати Громад від лейбористської партії, Майкл Мічер, котрий представляв цей округ.

Ці проміжні вибори були значним тестом для лідера партії Джеремі Корбина, від'як вони були першими проміжними виборами від того часу, як він став лідером лейбористів.

Представники Юкип стверджують, що під час голосування були значні махінації з поштовими бюлетенями.

Лейбористи відкидають ці звинувачення.

Джим МекМегон, зі своєю партнеркою ЧарлІнджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-35003152

Подібні статті:

Саймон Данчук не висуватиме свою кандидатуру на цих парламентських виборах