На головну

П'ятниця, 04.12.2015 - 18:40

Роздягальниці мають відчинити свої рахунки податковій

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Клубні роздягальниці (стрипери), онлайн ескортні агенції та інші клуби для дорослих тепер будуть зобов'язані відчинити всі свої фінансові книжки для податкової.

Дана індустрія стала ціллю загальнонаціональної кампанії британської податкової інспекції (HMRC), котра намагається приборкати уникання від сплати податків.

Британська індустрія ескортних онлайн агенцій та їм подібних закладів, на даний час має товарообіг, який складає приблизно п'ять мільярдів фунтів.

Британські податківці кажуть, що дуже багато з цих установ платять податки, але дуже велика їх кількість уникає цієї сплати через приховування своїх реальних фінансових рахунків та доходів.

У HMRC кажуть, що займатимуться розслідуванням, як установ, так і самих працівників і працівниць, окремі з яких можуть заробляти по кілька тисяч фунтів за день, але не є зареєстрованими, як самозайняті особи і відтак не сплачують жодної пені податку.

Голова HMRC, Джим Стівенсон каже, що: "Ми націлились на цих людей бо вони не мають жодних намірів грати за правилами і ми не хочемо з цим змиритись. Жодна індустрія не цілковито захищена від уникання сплати податків, ми не зупинимось перед нічим, аби знайти цих людей і їх покарати.".

HMRC розпочало цю кампанію після того, як у листопаді цього року 43-річну жінку, яка вела власну ескортну агенцію, було засуджено на три роки позбавлення волі через те, що вона незаконно списала 118 тисяч фунтів перед податкових витрат (які потім відраховуються від суми податку) та загалом заборгувала податковій 230'772 фунти податків та національної страхівки (National Insurance).


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-35004472

Подібні статті:

Згідно з Райськими Паперами Її Величність та Принц Чарлз також уникають сплати податків