На головну

Неділя, 06.12.2015 - 08:15

Терористичний напад на станції Лейтонстоун

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Столична Поліція підтверджує, що розглядає ножові напади на громадян на станції метро, Leytonstone, що на сході Лондона, як терористичний напад після того, як в суботу ввечері чоловік, який повторно вигукував "це за Сирію" нападав на пасажирів та намагався їх зарізати.

Принаймні одного чоловіка було важко поранено через часткове перерізання йому горла. Також повідомляється, що є ще поранені, але про них нічого більше не повідомляють.

Приблизно о сьомій годині вечора поліції вдалось вгамувати терориста після багатьох вистрілів у нього з електрифікаційної зброї.

Спочатку розслідування проводила Британська Транспортна Поліція, але після того, як стало відомо, що напади було вчинено на терористичному ґрунті, розслідування перейшло до рук антитерористичного відділення.

Один зі свідків випадку каже, що коли поліції вдалось заарештувати нападника, він кілька разів вигукував "це за Сирію" та "вся ваша кров буде пролита".

Інші свідки повідомляють про велику кількість крові біля прохідних хвірток станції.

Дуже цікаво, що жодна за інформаційних агенцій та жодне з відділень поліції не повідомляють реального числа поранених у цьому нападі.


джерело: http://www.independent.co.uk/

Подібні статті:

Рівень терористичної загрози знижено з КРИТИЧНИЙ до СУВОРИЙ

ТЕРОРАКТ У МАНЧЕСТЕР 22 ТРАВНЯ 2017

У Лондоні на Темзі сьогодні антитерористичні тренування