На головну

Неділя, 06.12.2015 - 09:06

Загроза руйнівних повеней через буревій Дезмонд

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Рівень вони на півночі Англії та у окремих частинах Шотландії може досягти критичного до недільного вечора через буревій Desmond, який зараз буяє над північними територіями Сполученого Королівства.

Понад тисячу людей у Камбрії та Шотландських Кордонах (Scottish Borders) вже було евакуйовано з їх помешкань.

Метеорологічне Бюро видало понад 50 попереджень про суворі повені.

Залізничне сполучення між Англією та Шотландією цілковито відсутнє. Також зачинено дуже багато доріг, які надто вразливі до повеней.

За даними Агенції з Довкілля (Environment Agency) понад 200 маєтків вже було затоплено. На допомогу порятунку людей та захисту від лиха також було задіяно багато військових.

В неділю зранку опади почнуть рухатись на південний схід Англії. Проте, на північному сході в неділю все ще можливі опади.

У Лондоні помер 90-річний чоловік після того, як його здуло вітром на автобусну смугу та під автобус поблизу автостанції Финчлей Сентрал.

У графствах Камбрія, Ланкашиа та Ланкастер понад 60 тисяч людей залишаються без електроенергії.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-35019021





Подібні статті:

Арвен забрав три життя Арвен забрав три життя29.11.2021
На вихідні до Британії завітає буревій Браян

Буревій Ophelia вже забрав три життя

На Англію насувається буревій Aileen

Над південним сходом Англії зафіксували понад 120'000 блискавок