На головну

Неділя, 06.12.2015 - 12:47

Неєвропейців можуть змусити платити за лікування

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Відвідувачів Британії, котрі не є громадянами країн ЄС можуть змусити платити за окремі служби загальних практик (GP) та за звернення до швидкої допомоги (A&E).

Цей крок зможе заощадити Національній Службі Здоров'я (NHS) понад 500 мільйонів фунтів щороку. Принаймні так каже уряд.

Раніше в цьому році центральний уряд Сполученого Королівства вже натякав на те, що має намір брати плату за послуги швидкої допомоги, проте зараз уряд заявляє, що це також стосуватиметься і окремих послуг загальних практикантів NHS, відомих як GP.

Лікарі у свою чергу закликають уряд не перетворювати загальні практики на прикордонний контроль.

Уряд каже, що згідно з новими пропозиціями, такі категорії осіб, як біженці та азюлянти (прохачі політичного притулку) можуть стати винятком з нових правил і нікому не буде відмовлено в отриманні негайної допомоги при потребі.

Консультації з даних пропозицій почнуться в понеділок.

Відвідувачі з поза меж Європейського Економічного Простору (ЄЕП), який включає в себе ЄС разом з Ісландією, Ліхтенштейном та Норвегією, вже є зобов'язаними платити за лікування у лікувальних закладах окрім закладів швидкої допомоги.

У квітні наступного року, згідно з новими правилами, громадяни неєвропейських країн, котрі перебувають у СК понад 6 місяців будуть вимушені платити "додатковий лікувальний збір" під час отримування віз. Запропоновані урядом нововведення також означають, що дані категорії людей будуть вимушені платити за тести крові, діагностику легенів, виписування рецептів, стоматологічні послуги та фізіотерапію.

Якщо вони викликатимуть швидку, то будуть змушені оплачувати витрати на транспорт, та окремі з послуг швидкої допомоги, такі, як флюорографія,
накладання гіпсів, обробка ран, зливання рідин та інтенсивна хірургія.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-35007243

Подібні статті:

Успіх азюлянтів більше залежить від того, де вони подають апеляцію