На головну

Середа, 09.12.2015 - 20:02

Ветерани через Сирію принесли свої нагороди під хатою Кемерона

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Колишні службовці британських збройних сил та ветерани війн, на знак протесту проти нанесення бомбових ударів по Сирії, принесли та викинули біля чинної резиденції Прем'єр-міністра Сполученого Королівства свої ордени та медалі.

Серед протестувальників були ветерани, які приймали участь у обидвох операціях у Перській Затоці, Афганістані та у Лівії.

Один з ветеранів, Деніел Лєнам, який служив у повітряних силах Британії від 2002 до 2014 року, каже: "Ми протестуємо проти рішення нанесення бомбових ударів на території Сирії. Ми віддаємо свої медалі, котрі ми отримали у попередніх війнах. Ці вторгнення, окупації та напади спричинили великі руйнування, вбили тисячі невинних людей та призвели до зруйнування суспільств. Бомбування не вирішує жодної проблеми. Вже пора зупинитись.".

Демонстрацію було організовано організацією колишніх службовців, яка має назву «Ветерани за мир», до числа якої входять всі ветерани, які приймали участь у всіх конфліктах від кінця другої світової війни.

Інший колишній службовець, пан Дейвид Смит, каже: "Я прийшов сюди виразити свою повну огиду на рішення уряду втрутитись у сирійський конфлікт. Хай бог допоможе всім тим, хто зазнає кривди у цьому конфлікті.".

Уряд жодним чином не зреагував на цей протест.


джерело: http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/

Подібні статті: