На головну

Неділя, 13.12.2015 - 02:25

Уайтгол відмовляється надати інформацію про подачки та дарунки урядовцям

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Раніше Дейвид Кемерон обіцяів, за його словами, нову революційну еру прозорості політиків та обіцяв, що Уайтгол (уряд) надаватиме всю інформацію виборцям про все, що відбувається в стінах уряду.

Проте, обіцянки пана Кемерона так і залишились тільки обіцянками.

Згідно з аналізом офіційних даних, який провело недільне видання Independent on Sunday, де аналізували кожний департамент уряду та переглядали інформацію про найостанніші зустрічі, дарунки, закордонні поїздки та перебування міністрів, показує, що від березня цього року жодний департамент уряду Сполученого Королівства не підійшов навіть близько до обіцянки пана Кемерона, яку він дав ще у 2011 році, згідно з якою уряд має надавати подібну інформацію щоквартально.

Три урядові департаменти - Здоров'я, Юстиція та Північна Ірландія, від початку цього року взагалі не оприлюднили жодної інформації про отримання їх міністрами та іншими посадовцями різних подарунків та витрачені ними державні кошти на тимчасове перебування у різних закладах.

У 2011 році Девид Кемерон називав питання прозорості уряду "найдорожчою британською національною коштовністю" та в усіх виступах обіцяв революцію у цьому питанні.

На наступному тижні лейбористи планують подати запит до уряду з метою аби ті пояснили чому обіцянка про повну прозорість урядових справ все ще ніяк не матеріалізувалась.

Член Палати Громад, пан Том Уотсон (лейборист), каже, що неспроможність Дейвида Кемерона та його команди дотриматись своєї обіцянки про повну прозорість уряду, ще більше посилить вже й до того сильно нашпановану недовіру британської публіки до своїх політиків.

Одним прикладом приховування інформації про дії міністрів є зустріч між Рупертом Мардок та канцлером Джорджом Озборн, яка мала місце у червні цього року. Чомусь саме після цієї зустрічі, дуже згодом в уряді оголосили про 650 мільйонне врізання бюджету БіБіСі.


джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/

Подібні статті:

Торі за перегляд порну пішов у відставку Торі за перегляд порну пішов у відставку1.05.2022