На головну

П'ятниця, 18.12.2015 - 20:57

Розрив між найбільшою та найменшою зарплатою продовжує зростати

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Різниця між найменш та найбільш оплачуваними працівниками британських компаній продовжує зростати і вже сягає в середньому 183 рази, а у окремих випадках навіть понад 300 разів.

Про це йдеться у звіті Сертифікованого Інституту Розвитку та Кадрів (Chartered Institute of Personnel and Development).

У звіті йдеться про те, що такі величезні розриви між зарплатами мають дуже суттєвий негативний вплив на моральний стан персоналу.

Британський інститут директорів каже, що керівники великих компаній набирають на себе все більшу та більшу злість інших працівників.

Вище згаданий звіт проводився через опитування понад тисячі працівників різних компаній. Звіт показує, що дві третини працівників вважають, що зарплата їх керівників надто перевищує здібності та таланти останніх та перевищує результати їх реальних досягнень.

У британських компаніях зарплата виконавчих директорів та інших високопосадовців за звичай визначається акціонерами компаній. Від недавна у Сполученому Королівстві почала діяти норма, згідно з якою акціонери мають право вимагати оприлюднення зарплати керівництва компанії. Раніше вони про неї не мали жодної уяви. Проте, все ще у багатьох компаніях боси потайком дописують собі до зарплати по декілька нулів.

Члени команди, яка готувала звіт, кажуть що уряд має вдатись до запровадження ще жорсткіших правил, які б дозволяли акціонерам мати більший контроль над керівниками підприємств. У іншому випадку підвищення продуктивності працівників у таких компаніях очікувати не варто.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-35130326

Подібні статті: