На головну

Неділя, 20.12.2015 - 16:24

Уряд планує посилити покарання за користування мобільними за кермом

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Якщо плани уряду буде затверджено, на водіїв чекає підвищення штрафів за користування мобільними телефонами та подібними пристроями.

Уряд планує збільшити розмір штрафу за користування мобільниками за кермом від чинних 100 фунтів до 150. Уряд також хоче збільшити кількість пунктів у правах водія, від 3 до 4 для водіїв легківок, а для водіїв вантажівок та інших важких автомобілів кількість пунктів збільшиться від 3 до 6.

У Британії, якщо у ваших правах назбирається 12 пунктів, ви втрачаєте право керування автомобілем і йдете на перездачу.

Групи та спілки мотористів загалом вітають цю ініціативу, проте окремі з них все ж таки кладуть під сумнів ефективність цих нововведень.

Більшості з тих, кого впіймають з мобільним за кермом, все одно спочатку відправлять на виховні одноденні курси, вартість яких складає від 60 до 200 фунтів.

Дані нововведення є частиною плану центрального уряду СК, який має назву «План Безпеки Руху (Road Safety Plan)». У наступному році цей план перейде у стадію консультацій.

У 2013 році уряд вже збільшував розмір штрафу за користування мобільним за кермом від 60 до 100 фунтів.

Через користування мобільними телефонами за кермом у минулому році трапився 21 випадок з фатальними результатами і ще 84 серйозні випадки.

Урядова статистика каже про те, що на дорогах Британії у минулому році загалом загинуло 1'775 людей і ще 22'807 були важко поранені.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk

Подібні статті: