На головну

Вівторок, 22.12.2015 - 23:34

Біля Лейстера було виявлено сім´ю, що жила у гаражі

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
У графстві Лейсестершиа було виявлено сім´ю, яка складається з двох дорослих людей та шестирічної дитини, які жили у маленькому гаражі.

Невеличкий гараж, який гіпсокартонними плитами було розділено на три кімнати (кухню, вітальню та ванну), не мав жодного детектора вогню чи диму і не мав жодного пожежного виходу. Дане "житло" також не мало ніякого опалення, а натомість там була тільки одна зіпсута розетка і також був зіпсутий душ. У "помешканні" було тільки одне віконечко, яке було забите цвяхами намертво. Головні гаражні двері не було можливо відчинити, що означає, що у випадку пожежі просто не було б куди втекти.

За це "помешкання" сім'я з Португалії платила місячну орендну плату у розміні 400 фунтів. Загалом вони прожили там сім місяців.

Офіцер з довкілля та здоров'я районної ради містечка Бледі, пан Фил Фешем каже, що за своє життя ще такого ніколи не бачив. Він каже, що не може повірити в те, що будь-який господар може поселити людей у такі умови.

Гараж було розділено на три кімнати - кухню, ванну та вітальнюджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-leicestershire-35158840

Подібні статті: