На головну

Неділя, 27.12.2015 - 11:11

У Йорку через повінь триває евакуація

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Команди порятунку працюють над евакуацією людей з будинків у місті Йорк через продовження виходу з берегів річок та підвищення рівня води у північній частині Англії.

Поліція видала великій кількості людей офіційну пораду евакуюватись зі своїх будинків, котрі розташовані біля річки Фос, яка протікає крізь Йорк.

Сотні офіційних попереджень про можливі повені було видано для північної частини Англії, Уельсу та Шотландії, серед яких понад 20 суворих попереджень червоного рівня, який вказує на загрозу для життя людей.

Міністерка Довкілля, пані Лиз Трас заявила, що уряд перегляне всі захисні споруди. Вона також каже, що цього року у північній частині Англії випала безпрецедентна кількість опадів і тому існує небезпека, що чинні захисні споруди просто не витримають такого надмірного навантаження.

Вона також попередила про те, що окремі річки ще не досягли свого найвищого рівня, що вказує на можливість підвищення рівня води. Пані міністерка також повідомила, що до Йорка та околиць, для допомоги громадянам, було спрямовано велику кількість військових.

На даний час понад сім з половиною тисяч домогосподарств у Манчестері та у графстві Ланкашиа залишаються без електропостачання.

Речники місцевих служб порятунку повідомляють про те, що помпи бар'єрів річки Фос працюють на повну потужність і все одно не можуть цілковито впоратись з невпинною притечею води.

За даними міської ради Йорка інша річка Оуз має сягнути свого найвищого рівня сьогодні приблизно о 17 годині.

Повінь також спричинила багато прикростей у багатьох районах самого Манчестера, у районах Селфорд, Болтон, Бурі, Рочдейл та Уиґен.

Одночасно Мет Офіс (Метеорологічне Бюро Британії) видало попередження про можливість ожеледиць у окремих районах Шотландії.

окремих мешканців Йорку було евакуйовано ще у ночіджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-35184999

Подібні статті: