На головну

Неділя, 27.12.2015 - 11:50

Гонорея може стати невиліковною

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Головна медичка Англії, Дама Селі Дейвис, застерігає, що хвороба гонорея може стати невиліковною.

Дама¹ Селі Дейвис написала до всіх загальних практик (GP) та фармацевтів Англії з метою запевнення, що вони приписують вірну кількість ліків після того, як у місті Лідз збільшились захворювання на так звану "супер-гонорею".

Застереження Дами Дейвис надійшло після того, як окремі пацієнти не були в змозі отримати обидва антибіотики потрібні для видалення інфекції.

Лікарі Англії з сексуального здоров'я кажуть, що гонорея дуже швидко розвиває опір до чинних антибіотиків і у найближчому майбутньому може стати невиліковною, якщо не буде знайдено нових вакцин.

У березні цього року на півночі Англії було виявлено нову видозміну гонореї, яка має високу стійкість проти ліків. Ця видозміна має спроможність проходити крізь антибіотик азитроміцин (azithromycin), який за звичай використовується разом з антибіотиком цефтриаксон (ceftriaxone).

При лікуванні гонореї, пацієнти повинні отримувати обидва антибіотики разом, але це трапляється далеко не у всіх випадках. Раніше цього року Британська Асоціація Сексуального Здоров'я та СНІДу (BASHH) попереджала пацієнтів, що окремі онлайн фармацевти продавали тільки оральні медикаменти.

Гонорея є хворобою, яку спричинює бактерія гонокока (Neisseria gonorrhoea). Ця інфекція передається через незахищений вагінальні, оральні та анальні статеві зносини. Симптомами хвороби є витік густої жовтої або зеленої речовини зі статевих органів, болі при туалетних відправах та кровотечі між циклами. Якщо інфекція залишається в організмі довший час, це призводить до безплідності і також може бути передано дитині під час вагітності.

У період між 2013 та 2014 роками рівень захворювань цією інфекцією у Англії зріс на 19%.

*¹Титул Дами (Dame) є жіночим титулом, який є аналогічним чоловічому титулові лицаря. Слово Дама є скороченням офіційного титулу "Дамство" (damehood).


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-35153794

Подібні статті: