На головну

Середа, 30.12.2015 - 21:59

Над Британією вирує Френк

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Буревій Френк (Frank), який цими днями проходить над Північною Ірландією, північним заходом Англії, Уельсом та над Шотландією, приніс ще більше негоди та велику кількість опадів на вже до того гідно підтоплені помешкання великої кількості британців, котрі мешкають головним чином на північному заході країни.

Кілька сотень хат було евакуйовано у Шотландії напередодні приходу буревію Френк. Зокрема, дуже багато помешкань було евакуйовано у шотландських містах Дамфаєз, Гоуик та Піблз.

Попри те, що рівень води у місцевих річках повільно вщухає, кілька сотень будинків залишаються без електроенергії у графстві Ланкашиа. Британське Метео Бюро (Met Office) видало ще 31 додаткове попередження жовтого кольору для багатьох районів графств Камбрія та Йоркшиа.

Метеорологи кажуть, що найгірші опади вже минули, але все ще залишається загроза повеней через те, що вода тепер повільно сходитиме з раніше зайнятих горішніх рівнів.

У містах Дамфаєз та Ґелоуей, річка Нит вийшла з берегів, що спричинило повінь у місті Дамфаєз.

Суворі (червоного кольору) попередження про загрозу повені, які означають загрозу життя, було видано для території, яка найбільше відома, як Уайтсендз, що біля Даймаєз. Повінь також відрізала від світу села Мофет та Карсфеан, що змушує залучати пожежні охорони для порятунку людей з затоплених будинків.

Річка Туід у місті Піблз також на порозі виходу зі своїх берегів, через що вже було евакуйовано мешканців з понад 300 будинків, котрих було тимчасово поселено у місті Гоуик.

У графстві Ейршиа біля села Дейлі Семетері 12 пасажирів разом з автобусом зненацька опинились ізольованими від світу і рятувальним службам довелось рятувати їх гелікоптером.

У Північній Ірландії тисячі будинків опинились без електроенергії. Було також скасовано та відтерміновано багато повітряних рейсів та рейсів залізничного руху через велику кількість повалених дерев.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-35196493

Подібні статті: