На головну

Середа, 30.12.2015 - 23:18

Поліція - Дорожні перешкоди у Есекс є навмисними

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
У графстві Есекс, що на сході Англії, часто блокують дороги бетонними блоками, деревами та жаловим дротом і за словами поліції роблять це навмисне для того, аби завдати збитків водіям.

Поліція Есекс попереджає водіїв аби ті були пильні, бо часто на неосвітлених ділянках доріг графства навмисне залишають перешкоди з метою спричинення шкоди водіям.

За останні десять років трапилось дев'ять аварій біля міста Типтрі (Tiptree), яке розташоване на південний захід від міста Колчестер. Через це водіям та власникам автó було завдано збитків на десятки тисяч фунтів. Кривду було спричинено чотиром легківкам та одному автобусові.

Спочатку поліція думала, що ці перешкоди були випадковими, але потім виявилось, що їх робили навмисне для спричинення кривди.

Речники Поліції Есекс кажуть, що тільки на щастя вийшло так, що трапилось тільки дев'ять випадків, а не більше.

Поліція також каже, що запустила розслідування у цій справі і обіцяє встановити, хто саме цим займається. Закім вони стверджують, що полюють за двома молодими чоловіками та однією жінкою віком між 20 та 30 років.


джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/crime/roads-in-essex-are-being-deliberately-blocked-police-warn-a6790941.html

Подібні статті: