На головну

П'ятниця, 01.01.2016 - 17:55

Беркова звинувачують у покриванні алкоголізму у Будинку Парламенту

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Спікера Палати Громад британського парламенту, пана Джона Беркова, звинувачують у покриванні проблеми алкоголізму у парламенті.

Пан Берков скористався діркою у Акті про Вільний Доступ до Інформації (Freedom of Information Act) аби не оприлюднювати інформацію, котра, як вважається, підіймає стурбованість про межі проблем споживання алкоголю у субсидованих британським урядом барах Уестмінстера.

Британські платники податків субсидіюють продаж алкогольних виробів у приблизно десяти барах, котрі розташовані на території Парламенту. Розмір цих субсидій сягає 4 мільйонів фунтів щорічно. Це означає, що парламентарі, персонал та інші, кому дозволено вхід на територію, можуть насолоджуватись пінтою пива всього за £2.90.

Межі проблем пияцтва у Уестминстері за останні кілька років вийшли на поверхню числом добре відомих випадків.

Колишнього члена Палати Громад від лейбористської партії, пана Ерика Джойс, було визнано винним у нападі на свого колегу під час однієї з п'янок у одному з барів Уестминстера у 2012 році. Так само інший член Палати Громад, пан Марк Реклес, був змушений вибачатись за те, що не голосував за Бюджет у 2010 році через те, що був надто п'яний.

Колишній лідер ліберал-демократів, пан Чарльз Кенеді, помер саме через алкоголізм, що тоді також висунуло на поверхню проблему п'янок у Уестминстері.


джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/politics/john-bercow-accused-of-covering-up-drinking-problems-in-parliament-where-a-pint-of-beer-costs-just-a6792821.html

Подібні статті:

Теріза Мей закликає до нового процедури оскарження сексуальних домагань на членів парламенту