На головну

П'ятниця, 01.01.2016 - 18:22

Уелбі каже, що Ісус також був біженцем

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Архієпископ Кентербері та настоятель Англіканської Церкви, Доктор Джастин Уелбі, у своєму новорічному посланні до англіканців та парафіян Церкви Англії, закликав їх до добра та кохання до біженців задля перемоги над радикальним екстремізмом.

У кінці минулого року, де заголовки видань домінували темою кризи з мігрантами, Найбільш Шанований Джастин Уелбі (Most Rev Justin Welby) сказав, що Британія завжди вітала "слабких та злиденних".

Архієпископ Уелбі розповідав, як Ісус також був біженцем, коли ще малятком втікав зі своїми батьками і пізніше закликав людей вітати чужинців. Коли солдати штурмували його школу та намагались викрасти його, тоді його врятував його хоробрий вчитель.

Джастин Уелбі каже, що: "Це тільки один з багатьох прикладів відчайдушних подорожей, які долають діти задля порятунку свого власного життя. У сьогоднішньому світі добро та кохання є найпотужнішою зброєю проти радикального екстремізму. Сьогодні я зустрів багатьох простих людей, котрі ризикували своїм життям задля пошуку безпечного суспільства. Тільки добром та коханням ми зможемо зробити цей світ кращим для всіх нас".

Його промову оприлюднили сьогодні на каналі БіБіСі 1.


джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/jesus-was-a-refugee-says-archbishop-of-canterbury-in-new-year-message-a6792706.html

Подібні статті: