На головну

Субота, 02.01.2016 - 12:36

Через помилку у Лондоні їздили безкоштовно

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Пасажири лондонського транспорту отримали вільний проїзд після того, як через комп'ютерну помилку вони не мали змоги користуватись картками Ойстер.

Помилка у системі зчитування карток дозволила пасажирам лондонського метро, лондонської залізниці та лондонських автобусів подорожувати без будь-якої перевірки на право проїзду.

Коли у системі трапилась помилка, працівники всіх станцій були змушені залишити всі квиткові брами відчиненими, від'як іншого способу дозволу входу у метро чи автобуси у них не було. Через це транспортом змогли користуватись всі, хто цього бажав попри те, чи платили вони за проїзд чи ні.

Проблема з системою почалась сьогодні, о пів на п'яту ранку, але згодом, через кілька годин, все було виправлено.

У лондонській транспортній мережі використовують проїзні картки Ойстер (Oyster), які діють у кожному виді транспорту столиці. Якщо ви маєте картку Ойстер, то поклавши на цю картку певну суму, ви можете користуватись будь-яким видом транспорту Лондона, через використання цієї картки замість квитка. Кожного разу коли ви торкаєтесь цією карткою зчитувача у автобусі або коли ви її просуваєте через зчитувач у брамі метро, з рахунку вашої картки Ойстер відбирається сума за дану подорож. Всі ці зчитувачі з'єднані у єдину транспортну мережу та працюють з єдиною базою даних цілого міста. Сьогоднішня проблема ще також була пов'язана з тим, що комп'ютери у брамах метро чи у зчитувачах карток у автобусах не могли відбирати правильні суми з карток користувачів і через це довелось надати людям вільний доступ до транспорту.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-35213346

Подібні статті: