На головну

Неділя, 03.01.2016 - 14:41

ПМ обіцяє 40 мільйонів на захисні споруди

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Чинні захисні споруди, котрі виявились не спроможними витримати навалу води від недавніх повеней на півночі Британії, буде відремонтовано та посилено їх захисну спроможність, на що центральний уряд Британії виділить 40 мільйонів фунтів.

Про це пообіцяв сьогодні Прем'єр-міністр Великої Британії, Дейвид Кемерон.

Тисячі будинків практично по всій території північного заходу Британії зазнали величезних збитків від недавніх буревіїв.

Приблизно 95% всіх цих будівель не були застрахованими через те, що після минулорічних повеней страхові компанії значно збільшили суми страхових внесків і багато власників будинків просто не могли собі дозволити таку високу страхівку.

Проте, чинний лідер ліберал-демократів, Тим Ферон, звинувачує пана Кемерона в тім, що той наразі тільки забезпечує короткострокове вирішення проблеми. а не спонукає уряд до вироблення довгострокової стратегії захисту від повеней, які за словами багатьох фахівців, у майбутньому будуть все більш масштабними через зміну клімату.

Найбільше від повеней постраждали частини північної Англії та великі території північно-східної та центральної Шотландії, де сотням людей довелось святкувати Різдво у притулках.

Також недавно стало відомо, що у листопаді минулого року міністрам було представлено документ Асоціації Дренажних Органів (Association of Drainage Authorities), який вказував на те, що надто мало грошей витрачалось на щоденне обслуговування захисних споруд.

Від 2000 року Сполучене Королівство зазнало п'ять наймокріших сезонів за всю свою історію (відколи ведуться спостереження), але водночас витрати британської державної Агенції з Довкілля (Environment Agency) за цей самий період знизились на 14%.

З обіцяних 40 мільйонів приблизно 10 мільйонів буде витрачено на покращення захисних споруд у Йорку. Агенцію з Довкілля недавно було різко розкритиковано за те, що під час виходу з берегів річки Фос, було відчинено водозахисну браму після того, як помпи, котрі мали відкачувати воду перед брамою, потрапили у ризик короткого замикання через те, що вода потрапила у будівлю, де були розташовані ці помпи.

Проблема з повенями на півночі Британії у майбутньому може стати ще жахливішою через те, що на даний час багато нових будинків будують у тих місцевостях, які є в зоні найбільшого ризику підтоплення. На це звертають увагу дуже багато впливових фахівців і закликають уряд вжити заходів щодо запобігання будівництва житла на цих ризикованих територіях. Багато з цих територій використовуються для відведення води під час повеней і фахівці кажуть, що ніяк не можуть зрозуміти чому міністри дозволяють будувати житло у цих місцевостях. Проте, для будівельних компаній головним є збудувати та продати будинки, а далі ...


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-35213884

Подібні статті: