На головну

Четвер, 07.01.2016 - 11:02

Озборн каже, що на СК чекають економічні негаразди

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
За словами головного фінансиста Британії, канцлера Джорджа Озборна, Сполучене Королівство в цьому році може постати перед, як він каже: "коктейлем економічних хвилювань".

Пан Озборн застерігає, що цей рік може бути одним з найважчих з часів економічної кризи 2008 року.

Ця заява пана Озборна виглядає дуже контрастною його попередній заяві, яку він оголошував на осінньому перегляді державного бюджету, коли стверджував, що економіка СК зростала дуже стрімкими темпами.

Зараз пан Озборн каже, що британцям не варто бути надто оптимістичними щодо того, що економіку СК вже було цілковито "залагоджено". За його словами, значні зміни у світі, разом з подіями на Близькому Сході, сповільненням економіки Китаю та дуже низькими цінами на ресурси, значно знижують економічну впевненість у світі, що може мати вельми негативний вплив на розвиток економіки СК.

Його застереження надходять якраз у той час, коли китайські ринки було призупинено від надто стрімкого падіння після того, як акції на китайських біржах впали на 7% на самому початку торгової сесії.

Разом з цими негараздами, економіка СК в цьому році може також очікувати першого зростання відсоткової ставки Банку Англії від часу фінансової кризи, що також може мати негативний вплив на економічне зростання через те, що багато нових власників житла можуть просто не впоратись зі зростанням вартості їх іпотеки.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-35249887

Подібні статті: