На головну

Четвер, 14.01.2016 - 09:17

Ще кілька сотень озброєних поліціянтів для Лондона

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Для посилення боротьби з тероризмом у Лондоні уряд забезпечує навчання кількох сотень додаткових озброєних офіцерів поліції.

Причиною цього стала недавня переоцінка терористичних загроз, яку провели у Скотленд Ярді через недавні терористичні напади у Парижі.

Скотленд Ярд планує задіяти десь приблизно 600 додаткових поліціянтів, які вже пройшли тренування. Всі вони, під час виконання обов'язків носитимуть зброю.

Головний лондонський поліціянт, Сер Бернард Гоґан-Гоуі, каже, що має тверді та вперті наміри збільшити штат поліції столиці.

За словами голови федерації столичної поліції, пана Кєна Марш, остаточна кількість додаткових озброєних офіцерів поліції ще не визначена, але очікують приблизно 600 офіцерів.

Недавно, вперше у СК, шефи антитерористичних підрозділів оприлюднили директиву, що у випадку терористичного нападу поліціянтам наказано не зупинятись на жертвах для надання їм допомоги, а рухатись прямо вперед на нападників до повного знищення.

Також, у випадку суттєвої терористичної загрози, існує план задіяння військових підрозділів, як на території Лондона, так і поза його межами.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-35308467

Подібні статті:

У Лондоні принаймні три терористичні атаки