На головну

Понеділок, 18.01.2016 - 02:19

Узгодження про навмисні поразки на Уимблдоні

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Секретні файли, котрі виявляють широко розповсюджену практику фіксування результатів поєдинків на найвизначніших тенісних турнірах, куди також входить і Уимблдон, можуть бути оприлюднені агенцією новин, Новини БазФід (BuzzFeed News) та БіБіСі.

Згідно зі свідченнями, упродовж останніх десяти років шістнадцять гравців, котрі належали до п'ятдесятки найкращих, виконували замовлення різних синдикатів та фіксували матчі на визначних світових турнірах.

Цікаво також те, що попри ці підозри, жодному з цих гравців не було заборонено продовжувати свою тенісну кар'єру.

Повну програму про дані тенісні махінації можна буде почути у програмі «File on 4» на БіБіСі Радіо 4, у вівторок, о 20:00.

У 2007 році Асоціація Тенісних Професійників (ATP) започаткувала розслідування з можливої фіксації матчу між Нікалаєм Давідєнко та Мартін Васало. Тоді обидвох гравців було визнано невинними у жодних махінаціях, але це розслідування дало початок набагато ширшому розслідуванню, яке вивчало широку павутину азартних закладників, котрі були пов'язані з гравцями найвищого рівня.

Розслідування показало, що синдикати закладників у Росії, північній Італії та Сицилії робили заклади на суми у сотні тисяч фунтів на ті матчі, котрі за підозрами слідчих мали вже визначений кінцевий результат. Зі всіх цих матчів, три відбувались на турнірах Уимблдон (західний Лондон).

У 2008 році у конфіденційному звіті, який було представлено регуляторному органові TIU (Tennis Integrity Unit), команда слідчих повідомила, що 28 гравців, які були учасниками цих ігор, мали потрапити під розслідування, але TIU так і ніколи не спромоглася на будь-яке розслідування.

У 2009 році було запроваджено нові антикорупційні правила в тенісі, проте у TIU заявили, що ті порушення, які мали місце до 2009 року, не підлягатимуть жодним розслідуванням.


джерело: http://www.bbc.co.uk/sport/tennis/35319202

Подібні статті: