На головну

П'ятниця, 22.01.2016 - 12:28

Шотландія хоче додавати до муки фолієву кислоту

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Уряд Шотландії розглядає питання збагачування муки фолієвою кислотою через зростання занепокоєнь у збільшенні дефектів новонароджених, через те, що центральний уряд затримує розгляд цього питання.

Якщо уряд Шотландії вирішить діяти сам, то дуже згодом муку збагачуватимуть фолієвою кислотою і не тільки на території Шотландії, але й також можливо на території всього королівства.

Фолієва кислота є вітаміном, який входить до групи Б. Її найбільше міститься у зелених листяних овочах та у печінці і нирках тваринного походження. Проте, приблизно 85% жінок не вживають достатньої кількості цього вітаміну.

Ще 16 років тому радники уряду рекомендували центральному урядові додавати фолієву кислоту до муки, але як завжди у Англії, міністри "все ще розглядають це питання".

Тим часом, окремі виробники продуктів харчування вже зменшили відсоток фолієвої кислоти, яку вони додають до інших продуктів. Фахівці кажуть, що це означає, що новонароджені попадають у підвищену зону ризику народитись з різними вадами та дефектами.

Шотландський уряд каже, що надав би перевагу аби це рішення було прийняте центральним урядом Сполученого Королівства, але одночасно дуже роздратований надзвичайно повільною роботою міністрів у Уестімінстері і тому розглядає можливість діяти у цьому питанні самостійно.

Довідка про фолієву кислоту


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-35377163

Подібні статті:

Майже в кожному борошні буде фолієва щава Майже в кожному борошні буде фолієва щава20.09.2021