На головну

Неділя, 07.02.2016 - 12:37

Зростає число ґвалтувань через онлайн знайомства

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
У Сполученому Королівстві останнім часом спостерігається збільшення скарг про зґвалтування під час перших зустрічей, котрі було узгоджено через сайти онлайн знайомств.

Про це повідомляє Національна Кримінальна Агенція (NCA), чий недавній звіт стверджує, що упродовж 2014-го року до поліції надійшло 184 скарги про зґвалтування на території Британії, що є на 33% вищим ніж за 2009 рік.

За даними звіту 85% жертв зґвалтувань були жінки, з яких 42% були у віці від 20 до 29 років і ще 24% були у віці від 40 до 49 років.

Разом з цим, речники агенції також кажуть, що кількість даних скарг може бути заниженою через те, що багато жертв просто не наважуються звертатись у поліцію.

На даний час у Сполученому Королівстві на сайтах онлайн знайомств зареєстровано понад дев'ять мільйонів людей.

Також, за даними Бюро Національної Статистики (ONS), загальна кількість всіх зґвалтувань на території Англії та Уельсу, за період від 2009 до 2014-го, також зросла.

Наразі речники NCA кажуть, що вивчають головні причини збільшення кількості зґвалтувань і головним чином намагаються зрозуміти чи злочинці навмисне націлюються на сайти онлайн знайомств для скоєння своїх злочинів. Причиною цьому є свідчення, які показують що у процесі знайомства злочинці дуже часто намагались влаштувати віч-на-віч зустрічі набагато швидше ніж того бажали їх жертви. У понад 43% подібних знайомств, зустрічі віч-на-віч мали місце упродовж першого тижня.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-35513052

Подібні статті:

Крадіжки особистих даних сягають рекордних рівнів