На головну

Вівторок, 09.02.2016 - 11:41

Хвора на дислексію працівниця виграла справу у Старбакс

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Пані Meseret Kumulchew, хвора на дислексію, виграла судову справу дискримінації інвалідів проти американської мережі кав'ярень, Старбакс, після того, як цю жінку було звинувачено у фальсифікації документів.

Трибунал прийшов до висновку, що паню Камалчев було дискриміновано після того, як вона робила помилки під час роботи, котрі були пов'язані з її дислексією, через яку Мезерет не могла добре читати, писати та не могла вірно вказувати час.

Саме через це їй було дано менше обов'язків на роботі, у її кав'ярні Старбакс, що у районі Clapham, що у південно-західному Лондоні. За твердженням самої пані Мезерет це доводило її до депресії та потенційного самогубства.

Дану працівницю також було звинувачено у фальсифікації документів після того, як вона помилково вводила невірну інформацію у щоденники кав'ярні, від'як вона була відповідальною за читання та записи температур холодильників та температури води у зазначені години.

Попри це, робочий трибунал (Employment Tribunal) визнав компанію Старбакс винною. Старбакс каже, що на даний час проводить консультації щодо покращення умов працівників-інвалідів у своїх кав'ярнях.

Даний судовий вирок було зроблено ще у середині грудня минулого року. У найближчі кілька тижнів по цій справі буде проводитись додаткове засідання для визначення суми компенсації, яку Старбакс буде змушена виплатити пані Камалчев.

То ж, якщо після відвідин Старбакс з вашим здоров'ям щось не так, то тепер ви розумітимете чому.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-35521061

Подібні статті:

За подібну ямку місцева рада у Англії заплатила £1.8 млн