На головну

П'ятниця, 26.02.2016 - 15:32

Трьох ув´язнено за сексуальні злочини у Ротерам

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Трьох братів пакистанського походження, котрі спокушали, ґвалтували та вчиняли сексуальні напади на 15 дівчат у місті Rotherham, було сьогодні засуджено до позбавлення волі.

Аршида Гусейн, 40 років, було засуджено до 35 років ув'язнення. Башарата Гусейн, віком 39 років, було засуджено до 25 років ув'язнення і його брата Банараса Гусейн, якому 36 років, було засуджено до 19 років ув'язнення. Їх стрийка, пана Куарбан Алі, якому 53 роки, було засуджено до 10 років ув'язнення за таємну змову з метою зґвалтування. Їх компаньйонку, пані Карен МакҐреґор, якій 58 років, було засуджено до 13 ув'язнення.

Справа слухалась у Коронному Суді міста Шефілд.

Аршид та Башарат Гусейн були визнані винними загалом у 38 злочинах, серед яких ґвалтування, напади сексуального типу, загрози вбивства та примус до проституції.

МакҐреґор та Дейвис було засуджено за незаконне ув'язнення та змову до схиляння молодої жінки (до 21 року) до повійства.

На судовому засіданні під час оголошення вироку Суддя Сера Уайт сказала, що кривда, яку спричинили засуджені не має "жодних порівнянь".

Під час двомісячного розслідування брати Гусейн, котрі були відомі, як Мед Еш, Беш та Боно, разом зі своїми компаньйонами піддавали головним чином білих дівчат англійського походження насильству, іншим сексуальним злочинам та схилянню до проституції упродовж багатьох років.

Одній з їх жертв було тільки одинадцять років, коли пан Аршид вперше вчинив над нею сексуальний злочин. На суді вона розповіла, що у наступні п'ять років Аршид постійно домагався її, ґвалтував та змушував її займатись сексом з іншими чоловіками, у якості оплати за його борги перед ними.

Інша жертва розповіла в суді, як Банараз ґвалтував її на стоянці біля відділу місцевої поліції міста Rotherham.

Одна з очевидців описала братів Гусейн, як "зраю тварин".

Дане розслідування є першою успішною справою у розслідуванні злочинів сексуальних насильств, котрі за словами багатьох людей можуть мати місце практично у кожному місті Англії.

Попередній звіт поліції стверджує, що злочинцями головним чином є чоловіки середнього віку, котрі мають пакистанське походження. Проте, чи зводиться ця культура тільки до злочинців цього походження наразі важко встановити бо не у кожному місті Англії мешкає така велика кількість людей цього походження, як у місті Ротерам.

На даний час багато з членів громадськості закликають до створення комісії, яка має перевірити факти подібних злочинів на всій території Англії.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-35670538

Подібні статті:

Злочинець зізнався у ґвалтуванні мертвих Злочинець зізнався у ґвалтуванні мертвих5.11.2021