На головну

П'ятниця, 26.02.2016 - 18:55

Міграція у СК залишається на рекордно високому рівні

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Нові дані, підготовлені Бюро Національної Статистики Сполученого Королівства, показують, що чиста міграція до СК (різниця між тими, що в'їхали та тими, що виїхали) залишається на рекордно високому рівні.

ONS повідомляє, що чиста міграція у СК на початок останнього кварталу минулого року склала 323 тисячі людей у порівнянні з 2014 роком.

Прем'єр-міністр Великої Британії Дейвид Кемерон каже, що це число є таким, що дуже розчаровує, але уряд продовжує робити все можливе для того, аби приборкати такий великий наплив мігрантів до СК.

Лідер партії UKIP (юкип), Найджел Фараж каже, що єдиним реальним способом зупинити наплив мігрантів до СК є покинути ЄС та зачинити кордони.

Проблема тут насамперед у тім, що міграція для британців є так само, як наркотик для наркомана. Ця країна ніколи без мігрантів не існувала і мабуть ніколи не існуватиме.

В уряді стверджують, що залишаються віддані меті знизити рівень міграції з сотень тисяч до десятків тисяч на рік, проте, ця мета вже сьомий рік поспіль залишається тільки мрією.

Чиста міграція громадян країн членів ЄС склала 172 тисячі, 165 тисяч з яких прибули до СК з метою працевлаштування, 96 тисяч з них вже мали визначене місце праці.

Працевлаштування громадян ЄС (без урахування громадян СК) зросло на 38 тисяч і на даний час складає 1.2 мільйони.

Майже половина робочих місць у СК у минулому році дісталась іноземцям.

Сорок п'ять тисяч болгар та румунів у минулому році прибули до СК з метою працевлаштування, що є зростанням на 17 тисяч у порівнянні з минулим роком. Приблизно дві третини їх вже мали місце праці.

У період від вересня позаминулого року до вересня минулого 38 878 людей звернулось до влади СК з проханням про політичний притулок (ця цифра включає також їх утриманців), що є зростанням на 20% у порівнянні з попередніми дванадцятьма місяцями.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-35658731

Подібні статті: