На головну

Субота, 27.02.2016 - 13:51

Зростає різниця між регіонами в цінах на житло

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
У минулому році ціни на житло зросли у кожному графстві Британії, проте, зростання цін все більше залежало від того, де розташоване житло.

За період від кінця січня минулого року до кінця січня цього року ціни на житло в середньому по Британії зросли на 7.1%. Ціна типового помешкання на кінець січня цього року складає приблизно 191'812 фунтів.

Ці дані оприлюднив британський Земельний Реєстр (Land Registry), який реєструє кожну операцію купівлі-продажу нерухомості.

Найшвидше зростання цін у минулому році мало місце у Лондоні (в межах об'їзної М25), де ціни на житло зросли на 13.9%. Найповільнішим було зростання на північному сході Англії. Там ціни на житло зросли тільки на 0.2%. Ці дані свідчать про все більшу різницю в цінах на житло між різними територіями Британії.

Щодо оренди житла, то останній звіт британського Бюро Національної Статистики (ONS) показує, що зростання середньої ціни на оренду житла у минулому році відбувалось найповільнішими темпами. У приватному секторі оренди житла ціни на оренду зросли на 2.7% на території Англії. На території Уельсу ціни на оренду у приватному секторі зросли тільки на 0.3%, а у Шотландії ці ціни зросли на 0.8%.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-35668150

Подібні статті: