Перелік всіх новин

Вівторок, 01.03.2016 - 21:15

Уряд починає перегляд пенсійної політики

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Уряд Великої Британії починає перегляд системи державного пенсійного забезпечення і зокрема майбутнього пенсійного віку, що означає швидше ніж планувалось раніше, відтермінування віку виходу на пенсію.

За даними урядових джерел та окремих фахівців, британці у недалекому майбутньому можуть виходити на пенсію у віці, який перевищуватиме 70 років.

Колишнього керівника CBI, пана John Cridland, було призначено керівником комісії з перегляду чинної пенсійної політики центрального уряду Британії. Цей перегляд є першим переглядом пенсійної політики. Подібні перегляди будуть проводити кожні п'ять років, під час яких головним чином буде визначатись майбутній пенсійний вік британців.

Результати цього перегляду будуть оприлюднені у травні цього року.

Перегляд звертатиме найбільшу увагу на теперішні результати оцінки тривалості життя людей і на цій основі та на основі покращення якості життя визначатиме пенсійний вік.

Комісія також дивитиметься на стан державних фінансів Сполученого Королівства і визначатиме, чи є необхідність збільшення пенсійного віку для покращення фінансового стану держави в цілому.

На даний час більшість фахівців сходяться на тім, що до 2028 року пенсійний вік британців зупиниться на позначці 67 років, як для чоловіків так і для жінок. Проте, варто зазначити, що це число не є остаточним і може бути дуже легко змінене навіть чинними міністрами.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-35702441

Подібні статті: