Перелік всіх новин

Середа, 02.03.2016 - 09:00

Пацієнтам можуть заборонити доступ до GP після тривалої відсутності

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
На сході Англії хочуть виробити політику видалення з реєстру пацієнтів Загальних Практик (GP), якщо вони їх не відвідували упродовж п'яти років, що може вказувати на те, що вони або виїхали, або вже померли і відтак більше не потребують послуг своєї практики.

Якщо пацієнти не відвідували свою Загальну Практику упродовж п'ять років, їм відсилатиметься лист з проханням заявити про себе. Якщо від них не буде жодної відповіді, їх буде видалено з реєстру практики.

Оплата Загальним Практикам Англії здійснюється за кожного пацієнта, який зареєстрований у цій практиці. У 2013 - 2014 роках середня сума, яку отримували Загальні Практики за кожного зареєстрованого пацієнта, складала приблизно 136 фунтів на рік. Національна Служба Здоров'я (NHS) Англії хоче запровадити практику жорсткішого контролю за кількість пацієнтів задля заощадження коштів.

Проте, критики цієї політики застерігають, що видалення з реєстрів так званих "мертвих душ" може мати негативні наслідки.

Про дану політику NHS йдеться у журналі «Pulse», де детально оприлюднюються вище згадані плани, які піддаються вельми глибокій критиці. Журнал каже про те, що багато окремих Загальних Практик Англії вже частково використовують практику видалення "мертвих душ". Проте, ці люди можуть все ще перебувати на території практики і просто через задовільний стан свого здоров'я про себе не заявляти.

Проте, у NHS Англії це пояснюють тим, що мусять шукати максимальних скорочень витрат бо їх бюджет вже й так напружений до "максимальної межі".


джерело: http://www.theguardian.com

Подібні статті: