Перелік всіх новин

Середа, 02.03.2016 - 21:04

Вакцинування проти менінгіту Б відхилено - нема грошей

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Уряд Сполученого Королівства відхилив заклики громадських активістів забезпечити безкоштовне щеплення проти менінгіту Б через систему NHS і назвав це марнуванням коштів.

Громадська підтримка британців за безкоштовну вакцину проти менінгіту Б набрала великої популярності після того, як мама дворічної Феє Бордето виклала у публічний простір фотографії, котрі показували, як її донька вмирає від інфекції менінгіту Б.

Безкоштовне щеплення проти цієї хвороби на даний час пропонується безкоштовно дітям віком до одного року. Проте, понад 800 тисяч людей підписали петицію, яка закликáла до того, аби безкоштовне щеплення подовжити до одинадцятирічного віку.

Дівчинка Феї, яка народилась та мешкала у місті Мейдстоун (графство Кент), померла 14 лютого цього року після одинадцятиденної боротьби з інфекцією менінгіту Б.

Дана петиція, за кількістю підписантів, виявилась найчисельнішою петицією у парламентській історії Британії.

Але, навіть попри це, у чинному уряді консерваторів кажуть, що: "Бюджет NHS є вичерпним ресурсом і через це ми маємо насамперед підпертись фактами про те, що подібні витрати матимуть ефективність. Коли запроваджують будь-яку програму щеплення населення, то ми маємо розуміти, що ця програма має мати кінцевий термін дії.".

За словами БіБіСі, Сполучене Королівство є єдиною країною в світі, яка пропонує вакцинування дітей у будь-якому віці. Вакцинування проти менінгіту Б у Британії пропонується тільки у перший рік життя дитини.

Дане питання все ще має пройти дискусію у Палаті Громад, перед тим, як його остаточно буде відхилено.

Пан Lee Booth, який почав петицію, каже, що дуже розчарований тим, що уряд кладе фінансові інтереси вище інтересів людського здоров'я.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-35706014

Подібні статті: