Перелік всіх новин

Середа, 02.03.2016 - 22:59

Британцям варто подвоїти свої заощадження на майбутню пенсію

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Комісія Незалежного Огляду Пенсійних Доходів Британії (IRRI), яку заснувала лейбористська партія, радить британським працівникам заощаджувати приблизно 15% своєї зарплати, якщо вони хочуть у майбутньому мати менш-більш пристойну пенсію.

Такий рівень рекомендованих заощаджень є набагато вищим ніж передбачалось раніше.

На даний момент середній статистичний британський працівник відкладає на пенсію 4.7% від своєї зарплати. Разом з цим більшість британських роботодавців роблять додаткові внески (не більше 4%) у пенсійні схеми своїх працівників.

Проте, якщо ви хочете отримати пристойну суму на час виходу на пенсію, то вам радиться збільшувати свої пенсійні внески десь до приблизно 15% від вашої зарплати. Про це пише Дейвид Блейк, який є директором Інституту Пенсій у Бізнес Школі Кес (Cass Business School).

З його рекомендаціями також погоджуються більшість фахівців, які зайняті у сфері пенсійного забезпечення Британії, тобто котрі працюють на приватні пенсійні фонди, чиїм завданням є витягнути з вашої кишені якомога більше грошей.

На даний час майже всі британські працівники задіяні у автоматичній пенсійній програмі уряду (NEST), яка, коли набере повних обертів, збиратиме з чинних працівників десь до 8% від їх зарплати для майбутньої пенсії. Ці 8% складаються з 5%, які є внесками самих працівників і ще 3%, які є внесками роботодавців. Проте, на практиці більшість пенсійних внесків не доходитимуть до 8% через те, що з перших 5'824 фунтів річної зарплати на пенсію не здіймається жодної пені. Також не пенсію не здіймається жодна пені з суми, яка перевищує 42'385 фунтів (щорічно).

Тут варто зробити застереження про те, що цю новину британські медія можуть запускати з метою спонукання британців вливати всі свої заощадження у приватні пенсійні фонди, рівень жадібності яких не знає жодних меж.

За словами окремих пенсіонерів, котрі роками робили свої внески у подібні пенсійні фонди, вони зараз отримують приблизно 65 фунтів за кожний раніше сплачений рік.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-35696981

Подібні статті:

Теріза Мей обіцяє зупинити зловживання у секторі приватного пенсійного забезпечення

Британський уряд вже зрікся збільшення національної страхівки