Перелік всіх новин

Понеділок, 07.03.2016 - 09:53

СК відсилає військових для подолання кризи мігрантів у Егейському морі

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
За словами Прем´єр-міністра Великої Британії, Дейвида Кемерона, СК надасть своє найважливіше військове майно для допомоги місії НАТО у боротьбі з контрабандистами, котрі переправляють мігрантів до берегів ЄС у Егейському морі.

Пан Кемерон повідомив, що СК відішле до Егейського моря один зі своїх флагманів - корабель RFA «Mounts Bay». Корабель буде вже відряджено до початку саміту (зустрічі на найвищому рівні) з подолання мігрантської кризи ЄС, який незабаром відбудеться у Брюсселі.

Вище згаданий військовий корабель має на собі гелікоптер «Wildcat» (дикий кіт). Його завжди супроводжуватимуть ще два човни-різаки, котрі призначені для прикордонної охорони, і додатково також ще один цивільний корабель.

Тільки за минулий рік на територію ЄС, до берегів Греції, головним чином з Турції, потрапили понад мільйон мігрантів, котрі потрапляють туди з допомогою контрабандистів.

На даний час Егейське море вже патрулюють кораблі та човни Німеччини, Канади, Туреччини та Греції, під егідою НАТО. Британія, як завжди, долучається до таких місій останньою.

Завданням військових буде виявлення контрабандистів та їх човнів, та передача інформації про них турецькій береговій охороні, котра буде спроможна перешкоджати та завертати ці човни.

На даний час у Егейському морі вже працює цивільний корабель СК - «VOS Grace».

Пан Кемерон каже, що нинішня криза з мігрантами є "найбільшим викликом Європі". Він також каже, що країни ЄС зобов'язані просто зламати чинну модель транспортування мігрантів, яку використовують контрабандисти для власного збагачення.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-35742625

Подібні статті: