Перелік всіх новин

Понеділок, 07.03.2016 - 23:28

Кілька сотень азюлянтів депортують після того, як Афганістан визнано безпечною країною

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Кілька сотень афганців буде депортовано назад на батьківщину після того, як Апеляційний Суд вирішив, що Афганістан є достатньо безпечною країною для повернення мігрантів.

Заборону на депортацію громадян Афганістану було запроваджено в серпні минулого року через побоювання, що ситуація в країні все ще залишалася надто небезпечною для її громадян.

Проте, Секретарка у Внутрішніх Справах СК (Home Secretary), пані Theresa May, виграла дуже важливу судову справу, яка дозволить владі СК повертати афганців назад до дому.

За повідомленням британського щоденника Індепендент, який отримав документи від Бюро Журналістських Розслідувань (Bureau of Investigative Journalism), згідно з цими документами навіть чинний уряд Афганістану благав британський уряд наразі ще не повертати біженців до Афганістану через те, що ситуація все ще залишається вельми напруженою.

Проте, Вищий Трибунал (Upper Tribunal) прийшов до висновку, що попри те, що окремі провінції Афганістану залишаються небезпечними, сама столиця, Кабул, є достатньо безпечним місцем для повернення афганських мігрантів.

Дана судова справа стосувалась одного з афганських біженців, якого називають HN, який прибув до Британії ще у віці 14 років. Тепер, через дане рішення суду, йому доведеться покинути Сполучене Королівство і його буде вислано на батьківщину до Афганістану.

Цей приклад дуже добре показує, як завзято британський уряд хоче подолати надмірний наплив мігрантів з країн третього світу.

Дане судове рішення матиме дуже велике значення практично для всіх мігрантів, котрі прибули до Британії з Афганістану, від'як шансів залишитись у Британії у них залишається дуже мало.


джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/refugee-crisis-afghanistan-ruled-safe-enough-to-deport-asylum-seekers-from-uk-a6910246.html

Подібні статті: