Перелік всіх новин

Вівторок, 08.03.2016 - 18:56

Дві третини британських жінок зазнають домагань

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Згідно з опитуванням, яке провів центр YouGov, приблизно дві третини жінок у СК скаржаться на те, що отримують надто велику увагу сексуального характеру у публічних місцях.

З 889 опитаних жінок 64% сказали, що зазнали тієї чи іншої форми сексуальних домагань, коли 35% жінок сказали, що зазнавали "небажані дотикання сексуального характеру".

Дане опитування було проведене до міжнародного жіночого дня та спонсорувалось доброчинною організацією під назвою «End Violence Against Women Coalition» (коаліція за припинення насильства над жінками).

Пані Sarah Green, яка є чинною директоркою організації, каже, що сексуальні домагання у Британії є "звичайною буденною справою".

Дане опитування також показало, що понад чвертка з тих, що зазнали небажаної сексуальної уваги були у віці менше 16 років тоді коли це трапилось з ними вперше, а 75% жінок відповіли, що вперше зазнали такої уваги після того, як їм вже був виповнився 21 рік.

Опитування показало, що 63% жінок почували себе небезпечно у публічних місцях. Серед опитаних чоловіків про це заявило тільки 45%.

Зі всіх опитаних 42% сказали, що радше заплатили б за таксі, ніж їхали б у публічному транспорті, після нічних гулянок.

Зі всіх опитаних 53% жінок висловлюються за більшу та частішу присутність поліції у публічних місцях, 38% висловлюються за краще освітлення вулиць і також 38% висловлюються за присутність у публічному транспорті більшої кількості працівників.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-35753198

Подібні статті:

Консерваторові відхилили апеляцію проти сексуальних нападів Консерваторові відхилили апеляцію проти сексуальних нападів3.03.2021
Теріза Мей закликає до нового процедури оскарження сексуальних домагань на членів парламенту