Перелік всіх новин

Вівторок, 08.03.2016 - 19:45

Мігранти, котрі дістались до Британії вимушені жити у тваринних умовах

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Сотні мігрантів, котрим вдалось пробратись через протоку на територію СК, в тім числі й 381 дитина, ще на початку минулої осені, не отримали жодного одягу, їжі та гарячих напоїв.

Мігрантів утримують у цілковито нелюдських умовах у товарних шопках без жодних людських умов. Вони вимушені спати на бетоні.

Про це йдеться в офіційному звіті головного інспектора британських в'язниць та місць позбавлення волі, який також каже, що: "Ті люди, котрі пережили жахливі умови біля французького міста Келей і змогли дістатись до узбережжя Британії в пошуках кращої долі під вагонами потягів та під вантажними трейлерами, тепер вже на території Британії продовжують жити просто у тваринних умовах. Їх поселили та утримують у вакантних вантажних трейлерах на стоянці та у порожніх складах біля міста Фолкстоун, що на півдні графства Кент. Їм не було надано жодного одягу, гарячих напоїв та жодних харчів.

Пан інспектор Кларк каже, що через прорізи у тентах трейлерів біженці показували йому жестами з відчиненими писками, що вони були дуже голодні.

Він також звертає увагу на те, що затриманим мігрантам відмовляли у наданні медичної допомоги. За його словами у цих людей кровоточили рани і вони виглядали, як поранені солдати. Їм було надано одне покривало на кожного. Пан Кларк каже, що ці покривала виглядали так, мов їх ніхто ніколи не прав. Також, він звертає увагу на те, що умови у пересувних туалетах, які привезли і встановили для цих людей, були просто жахливі і майже середньовічні та без дотримання жодних санітарних норм.

Згідно зі словами інспектора, багато біженців, котрим замість трейлерів дістались місця у складах, спали на мокрих покривалах, які були розстелені просто на бетоні.

Наразі, ніхто з представників Home Office не наважився коментувати цей звіт.

Умови проживання біженцівджерело: http://www.theguardian.com/uk-news/2016/mar/08/asylum-seekers-travelling-to-uk-forced-to-sleep-on-freight-sheds-concrete-floor

Подібні статті:

Казарми Непіа не придатні для помешкання Казарми Непіа не придатні для помешкання15.02.2021
G4S призупинила роботу 9 працівників центру затримки мігрантів біля Ґатвика