Перелік всіх новин

Вівторок, 08.03.2016 - 20:32

Жінка була в шоці, коли відчинила посилку з Amazon

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Коли пані Kat Kahraman глянула у паперовий пакунок зі столом, який вона замовила та отримала від компанії Amazon, то побачила, що там щось рухалось.

А коли вона намагалась глянути в ящик, з нього зненацька вистрибнуло четверо живих мишенят, які порозбігались по її квартирі.

Пані Кет, 37 років, яка мешкає у районі Лондона, Пимліко, каже: "Кур'єр приніс пакунок і поклав біля дверей. Я бачила, що у ньому було кілька дір, але ми вже сідали їсти, то я просто затягла посилку у квартиру. Після їжі ми почали відчиняти посилку і я подумала: Зачекай, тут щось не так. І тут, зненацька повистрибували живі миші. Це було просто жахливо. Я спромоглася вхопити одну мишку і кинути її у пластиковий контейнер. Пізніше я також побачила ще одну мишку, яка вже була мертвою, а потім ще кілька живих. Ми нарахували три живих мішки і три мертвих. Пізніше, в себе на кухні я виявила ще одну живу мишку. Таким чином, разом у посилці було семеро мишей. Я не боюся мишей, то ж для мене це не було так вже й страшно, але уявіть собі, що якщо хтось страждає на фобію - це ж просто жахи.".

Пані Кет, та її співмешканки вирішили залишити в себе мишей, як домашніх тварин. Сама пані Кет є австралійкою, а три її співмешканки є зі Швеції, Франції та Італії. То ж вони вирішили тримати мишей у пластиковому контейнері, на якому на чотирьох мовах написали "Я сирота" через те, що миші все ж таки втратили свою маму.

Після того, як пані Кет зателефонувала до служби обслуговування споживачів Amazon, компанія вибачилась перед нею, повернула їй 47 фунтів за її замовлення і ще додала їй ваучер Amazon на 60 фунтів.


джерело: http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/woman-shocked-amazon-delivery-starts-7514497#rlabs=1%20rt$category%20p$4

Подібні статті:

Амазон запускає в Лондоні салон краси Амазон запускає в Лондоні салон краси21.04.2021
Лялька Argos може навчити вашу дитину матюкатись

Чоловік потрапив у кому через вкус павука, який був у в'язці бананів